Začátkem března se žáci II. stupně naší školy zúčastnili vzdělávacího a preventivního programu v Kyjově. Programy měly za cíl posílit třídní kolektivy, přiblížit historické dědictví regionu a seznámit žáky s důležitými společenskými tématy.
Začátkem března se žáci II. stupně naší školy zúčastnili vzdělávacího a preventivního programu v Kyjově. Programy měly za cíl posílit třídní kolektivy, přiblížit historické dědictví regionu a seznámit žáky s důležitými společenskými tématy.
Žákovský parlament připravil pro své spolužáky malé zpestření všedních školních dní, a to Veselý týden, který proběhl v druhé polovině února
Svatý Valentýn má svátek 14. února, ale to jsme měli jarní prázdniny, takže jsme přesunuli tento svátek až na pondělí 17. února.
Jsme sedmáci, a jak už to každoročně bývá, v polovině února jsme vyjeli se školou na týdenní lyžařský výcvikový kurz do Karlova pod Pradědem. Z paní učitelky Jelínkové, pana učitele Kouřila, pana ředitele a paní ekonomky Zmeškalové, se stali lyžařští instruktoři, kteří nás všechny naučili lyžovat.
Dne 26. února se konalo, tak jako již každoročně, školní kolo Recitační soutěže. Z každé třídy prvního i druhého stupně bylo vybráno několik žáků, kteří si buď sami, nebo s pomocí paní učitelky, připravili básničku, či prozaický text a naučili se jej zpaměti.