Jsou zobrazeny články z rubriky Výlety

Exkurze 9. ročníků

První akcí, kterou jsme spolu s 9. třídami dne 16. 10. 2023 absolvovali, byla ročníková exkurze vlakem do Brna. Program s názvem „Oživ obraz“ byl dokonalým prohloubením v dovednostech v oblasti mediální výuky. Nejprve jsme zhlédli výstavu obrazů na hradě Špilberk, poté se přemístili do kina Scala, kde si žáci ve skupinkách po 5 zkusili vytvořit film formou tzv. plošné aminace.

Zobrazit celý článek

Exkurze 6. ročníků do Brna

Třídy 6. ročníku si zpestřily předprázdninový týden, a to dvěma vzdělávacími exkurzemi v Brně. V Anthroposu se seznámily s prvními lidmi a vývojem člověka a společnosti od samotných počátků lidské existence, poté zavítaly do Planetária, kde v digitáriu zhlédly dokument s názvem Cesta Sluneční soustavou. Obě přírodopisné exkurze měly u šesťáků velký úspěch.

Zobrazit celý článek

Návštěva IPS Hodonín

Ve středu 26. dubna navštívili žáci osmých tříd v souvislosti s volbou povolání Informační poradenské středisko Úřadu práce v Hodoníně. Seznámili se zde se systémem studia na středních školách, poznali známé i méně známe profese, vyplnili si dotazník a podle výsledku se jim pak zobrazila řada povolání, které by mohli na základě svých schopností či zálib vykonávat.

Zobrazit celý článek

Den Země

V rámci Dne Země ve dnech 20 a 21.4 se všechny třídy účastnily různých výletů, druhý stupeň byl ve hvězdárně ve Ždánicích, první stupeň byl na výletě ve Veselí nad Moravou.

Zobrazit celý článek