Jsou zobrazeny články z rubriky Soutěže

Školní olympiáda

Závěr školního roku je na naší škole tradičně spojen s olympiádou. Všichni žáci si musí vybrat minimálně dvě atletické disciplíny. Na výběr mají skok vysoký, vrh koulí, skok daleký a běh 60m. Většinu žáků musíme pochválit, protože se snaží podat svůj nejlepší výkon.

Zobrazit celý článek

Pohár rozhlasu

Na jaře se v hodinách tělesné výchovy na 2. stupni věnujeme hlavně atletickým disciplínám (běh 60m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, vrh koulí, běh 600m, 800m, 1000m a 1500m). Žáci, kteří svými výkony patří na naší škole k nejlepším, mohou porovnat své dovednosti s žáky z jiných škol na okresní soutěži Pohár rozhlasu.

Zobrazit celý článek

Historiáda, Železný Brod

Ve dnech 3. a 4. května 2018 se v Železném Brodě konala celostátní historická soutěž – historiáda. Této náročné dvoudenní soutěže čtyřčlenných týmů se zúčastňují základní školy i gymnázia ze všech koutů České republiky.

Zobrazit celý článek

McDonald´s Cup – 2017/18

Dne 5 .5. 2018 jsme se zúčastnili okrskového kola McDonald’s Cupu. Kostru týmu tvořili hráči FKM Morava, které doplnili spolužáci z MZŠ Vracov hrající fotbal i jinde (např. FK Hodonín). Hlavní silou byli hráči  4. a 3. tříd, kterým pomohli mladší spolužáci.

Zobrazit celý článek