Jsou zobrazeny články z rubriky Soutěže

Historiáda, Železný Brod

Ve dnech 3. a 4. května 2018 se v Železném Brodě konala celostátní historická soutěž – historiáda. Této náročné dvoudenní soutěže čtyřčlenných týmů se zúčastňují základní školy i gymnázia ze všech koutů České republiky.

Zobrazit celý článek

McDonald´s Cup – 2017/18

Dne 5 .5. 2018 jsme se zúčastnili okrskového kola McDonald’s Cupu. Kostru týmu tvořili hráči FKM Morava, které doplnili spolužáci z MZŠ Vracov hrající fotbal i jinde (např. FK Hodonín). Hlavní silou byli hráči  4. a 3. tříd, kterým pomohli mladší spolužáci.

Zobrazit celý článek

Okresní kolo olympiády z přírodopisu


Ve čtvrtek 12. dubna se v Hodoníně konalo okresní kolo olympiády z přírodopisu – kategorie D. Naši školu reprezentovali Filip Novotný ze 7. A a Tobiáš Tománek ze 7. B. V této kategorii se Filip Novotný umístil mezi 28 soutěžícími ze 6. a 7. ročníků základních škol a gymnázií na 14. místě, Tobiáš Tománek obsadil 17. místo.

Zobrazit celý článek

Velická laťka

Dne 22. 3. 2018 se konal už 20. ročník závodu ve skoku vysokém – Velická laťka. Naši školu reprezentovala dvě družstva A (Šterclová Jana, Kulendová Kateřina, Lukeš Ondřej, Loprais Matěj) a B (Kaňovská Kristýna, Gasparová Lucie, Seidl Matyáš, Šebesta Josef).

Zobrazit celý článek