Jsou zobrazeny články z rubriky Sportovní akce

McDonald´s Cup – 2017/18

Dne 5 .5. 2018 jsme se zúčastnili okrskového kola McDonald’s Cupu. Kostru týmu tvořili hráči FKM Morava, které doplnili spolužáci z MZŠ Vracov hrající fotbal i jinde (např. FK Hodonín). Hlavní silou byli hráči  4. a 3. tříd, kterým pomohli mladší spolužáci.

Zobrazit celý článek

Velická laťka

Dne 22. 3. 2018 se konal už 20. ročník závodu ve skoku vysokém – Velická laťka. Naši školu reprezentovala dvě družstva A (Šterclová Jana, Kulendová Kateřina, Lukeš Ondřej, Loprais Matěj) a B (Kaňovská Kristýna, Gasparová Lucie, Seidl Matyáš, Šebesta Josef).

Zobrazit celý článek

Lyžařský kurz

Letošního lyžařského kurzu se zúčastnili téměř všichni žáci 7. ročníku. Kurz probíhal ve středisku Karlov – Malá Morávka v Jeseníkách od 20. do 26. ledna a nabídl dětem výborné sněhové podmínky, kdy se mohly zdokonalovat ve sjezdovém i běžeckém lyžování.

Zobrazit celý článek

Úspěch v nohejbale

V hodinách tělesné výchovy jsme pro žáky 2. stupně uspořádali školní kolo v nohejbale. Ti nejlepší nás odjeli reprezentovat na okrskové kolo do Kyjova. Z mladších žáků to byli J. Vávra, Š. Daňhel, D. Vrážel a T. Vytrhlík, kteří zde po velmi vyrovnaném boji obsadili 2. místo ze 4 škol.

Zobrazit celý článek

Florbalový turnaj

Ve čtvrtek 16. 11. 2017 se konalo okrskové kolo ve velkém florbalu v Dambořicích. V kategorii starších žáků jsme obsadili krásné první místo a tím i postup do okresního kola. Okresní kolo se konalo 22. 11. 2017 v Hodoníně.

Zobrazit celý článek