Jsou zobrazeny články z rubriky Sportovní akce

Stolní tenis – Hodonín

Dne 1. 11. 2023 se konalo okresní kolo ve stolním tenisu v Hodoníně. Naši školu reprezentovalo šest registrovaných žáků, a to v dívčí i chlapecké kategorii. Hrálo se ve dvou halách: TJ Slovan Hodonín, hala Teza. Chlapci bojovali v kategorii číslo IV (Chmelíček Marek, Mička Viktor, Halili Christopher),ve které bylo přihlášených deset družstev. Dívky bojovaly v kategorii číslo IV (Uherková Lucie, Sedlářová Eliška, Studénková Šárka), v níž byly přihlášeny pouze tři družstva.

Zobrazit celý článek

Discgolfový turnaj – Vacenovice

Dne 27. 9. 2023 se konal discgolfový turnaj ve Vacenovicích. Naši školu reprezentovalo družstvo žáků z 5. A a 5. B ve složení: Koníčková Žaneta, Petříková Sofie, Mikeš Jaroslav, Kučera Jakub. Po seznámení se s  pravidly a technikou začal samotný turnaj. A jak to dopadlo?

Zobrazit celý článek

Pohár rozhlasu

Na jaře se v hodinách tělesné výchovy na 2. stupni věnujeme hlavně atletickým disciplínám (běh 60m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, vrh koulí, běh 600m, 800m, 1000m a 1500m). Žáci, kteří svými výkony patří na naší škole k nejlepším, mohou porovnat své dovednosti s žáky z jiných škol na okresní soutěži Pohár rozhlasu. Tato soutěž proběhla tento rok na atletickém stadionu v Hodoníně, 25. dubna. (8. a 9. ročník) a 4. května (6. a 7. ročník).

Zobrazit celý článek

McDonald’s Cup – starší

Dne 26. 4. 2023 se konal fotbalový turnaj v Žarošicích – McDonald’s Cup. Turnaje se účastnilo 12 žáků naší školy. Soutěžili v kategorii starší děti (4. – 5. ročník). Soutěže se zúčastnilo 7 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin.

Zobrazit celý článek