Jsou zobrazeny články z rubriky Sportovní akce

Lyžařský kurz

Letošního lyžařského kurzu se zúčastnili téměř všichni žáci 7. ročníku. Kurz probíhal ve středisku Karlov – Malá Morávka v Jeseníkách od 20. do 26. ledna a nabídl dětem výborné sněhové podmínky, kdy se mohly zdokonalovat ve sjezdovém i běžeckém lyžování.

Zobrazit celý článek

Úspěch v nohejbale

V hodinách tělesné výchovy jsme pro žáky 2. stupně uspořádali školní kolo v nohejbale. Ti nejlepší nás odjeli reprezentovat na okrskové kolo do Kyjova. Z mladších žáků to byli J. Vávra, Š. Daňhel, D. Vrážel a T. Vytrhlík, kteří zde po velmi vyrovnaném boji obsadili 2. místo ze 4 škol.

Zobrazit celý článek

Florbalový turnaj

Ve čtvrtek 16. 11. 2017 se konalo okrskové kolo ve velkém florbalu v Dambořicích. V kategorii starších žáků jsme obsadili krásné první místo a tím i postup do okresního kola. Okresní kolo se konalo 22. 11. 2017 v Hodoníně.

Zobrazit celý článek

Zátopkova pětka

Dne 6. 10. 2017 se v Hroznové Lhotě konal 20. ročník závodu Emila Zátopka – ZÁTOPKOVA PĚTKA.
Zátopkova pětka je štafetový běh družstev žáků I. stupně základních škol, závodí 25 žáků, z toho musí být 10 děvčat. Každý žák běží 200m se štafetovým kolíkem, který si v cíli předávají.

Zobrazit celý článek

Úspěch našich atletů

Půlmaraton Emila Zátopka je běžecký závod žáků II. stupně, který se koná každý rok v Hroznové Lhotě. Tento školní rok se běželo 4. 10. 2017 za krásného slunečného počasí. Závodu se účastnilo 21 žáků z naší školy, z toho 6 děvčat a 15 chlapců, každý běží okruh 1000 metrů.

Zobrazit celý článek